Witamy w nowym roku szkolnym 2023/2024

fot. pixabay.com [dostęp: 22.09.23r.]

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym 2023/2024 wszystkich uczniów, nauczycieli, wychowawców, a przede wszystkim naszych czytelników. Mamy nadzieję, że chętnie będziecie zaglądać na stronę naszej gazetki.

W nowym roku szkolnym wszystkim Uczniom życzymy, aby przychodzili do szkoły z radością, pełni nadziei i pewności poznania czegoś ważnego i ciekawego. Obyście czuli się lubiani i akceptowani tacy, jakimi jesteście. Abyście mieli w sobie dużo siły i wiary na każdy szkolny dzień oraz na osiąganie własnych celów.

Nauczycielom życzymy, aby pogodni i pełni radości ducha rozchmurzali się zawsze, kiedy spotkają swoich uczniów w sali lekcyjnej lub na korytarzu szkolnym.  Życzymy im, aby pracując z zapałem osiągali założone cele i najlepsze efekty.

Naszym cudownym Czytelnikom życzmy przede wszystkim udanej lektury. Oby nasza gazetka inspirowała Was do twórczego działania i obyście umieli dostrzec w naszych artykułach ciekawe inicjatywy szkolne.