Press "Enter" to skip to content

Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

fot. dejzi123

W sobotę 09.12.2023 r. odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej, którego organizatorami byli: Rada Dzielnicy Suchanino oraz Kids Handball. W turnieju udział brali uczniowie klas I-III, rozgrywający mecze 1 x 1.

Ja miałam okazję być na turnieju. Nie tylko pomagałam Trenerowi Maciejowi Pieńczewskiemu, ale także kibicowałam najmłodszym w ich pierwszych meczach. To było naprawdę fascynujące przeżycie. Mimo młodego wieku uczestników – gra była bardzo zawzięta, a rywalizacja wyrównana. Ja niestety uczęszczając do klas I-III nie miałam takich możliwości, dlatego tym bardziej nasi młodsi koledzy i koleżanki powinni korzystać z tego typu atrakcji.

Wielkie podziękowania dla organizatorów za ten turniej – uważam, że w naszej szkole powinno być więcej takich akcji. Chodzi nie tylko o propagowanie sportu, jakim jest piłka ręczna, ale także o sprawdzenie siebie, trochę zdrowej rywalizacji i co najważniejsze – o dobrą zabawę. A uwierzcie mi, że patrząc na uśmiechy naszych najmłodszych uczestników chyba wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Wspomnę jeszcze, że na koniec turnieju była mała atrakcja. Otóż rodzice, którzy mieli ochotę mogli sprawdzić swoje siły podczas meczu piłki ręcznej 1×1 z innymi rodzicami. Jak się domyślacie, rywalizacja była bardzo zawzięta. Chętni rodzice dumnie zajęli swoje miejsca na boisku i dali z siebie wszystko, świetnie się przy tym bawiąc.

PS. Z kim widzimy się na kolejnym Turnieju Piłki Ręcznej?

Be First to Comment

Dodaj komentarz