Harry Potter w Laboratorium Kreatywnej Edukacji

Cześć, chciałam Wam opowiedzieć o warsztatach, w których ostatnio wzięłam udział.

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem WIELKĄ fanką Harrego Pottera. Przez przypadek trafiłam na warsztaty i „nocowisko” z Harrym Potterem w Laboratorium Kreatywnej Edukacji w Gdańsku.

Po przyjeździe na miejsce zobaczyłam stary budynek wyglądający jak Hogwart. Szczerze mówiąc, nie zachęcał on do wejścia do środka. Jednak po pokonaniu kilkunastu schodów i wejściu na pierwsze piętro, znalazłam się w zupełnie innym świecie.

W środku było jak w szkole magii. Na ścianach pajęczyny i ogromne pająki, a na stołach eliksiry. Była również Tiara Przydziału, która przydzieliła mnie do Revenclaw. Z pomocą magii przeniosłam się jednak do Gryffindor. W programie czekały na mnie wyścigi na miotłach, tatuaże przepełnione magią oraz magiczne zabawy. W quizie nt. Harrrego Pottera zdobyłam 14 z 15 punktów.

W szkole małych czarodziejów przygotowywałam magiczne eliksiry, smocze jaja i różdżki. Do zrobienia eliksirów użyłam: Jadu Bazyliszka, Łez Feniksa, Smoczej Krwi, Eliksiru Rozpaczy, Krwi Jednorożca i wielu, wielu innych magicznych substancji. Po wszystkim udałam się na spoczynek do dużej sali. Tam czekała na mnie kolejna niespodzianka – seans filmowy. Przez całą noc były puszczane filmy z Harrym Potterem.

Była to niesamowita noc, pełna magii i wrażeń. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócę.

Jeśli i Wy szukacie dla siebie ciekawych zajęć, to zachęcam do odwiedzenia Laboratorium Kreatywnej Edukacji, które organizuje różnego rodzaju warsztaty i „nocowiska”.